II. JÁNOS PÁL KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA

Közérdekű hírek:

A javító- és osztályozó vizsgák  időpontja: 2018. augusztus 27. (hétfő)  9 óra   Piros iskola

Első tanítási nap: 2018. szeptember 3. (hétfő)

Tanévnyitó szentmise és ünnepség: 2018. szeptember 3. (hétfő) 8 óra, Városi Sportcsarnok

Öltözet: iskolai egyenruha (fehér felső, fekete alj, nyakkendő)

A tankönyveket a gyermekek az 1. tanítási napon, szeptember 3-án vehetik át az osztályfőnököktől.

Étkezés igénylése, napközis beiratkozás,tankönyv

A 2018/2019-es tanévre a napközibe beiratkozás és étkezés igénylése, valamint az étkezési kedvezményhez (beteg gyermek, gyermekvédelmi kedvezmény, nagycsaládos) igazolások leadása:
    08.22. szerda       13 – 17 óráig
    08.23. csütörtök   13 – 17 óráig
    08.24. péntek        8 -  12 óráig lehetséges.

Kérjük a kedves Szülőket, intézzék a lejáró határozatokat, mert annak hiányában nem tudjuk a kedvezményeket biztosítani sem az étkezésnél.A nagycsaládosoknál csak a MÁK által kiadott augusztusi igazolásokat áll módunkban elfogadni! A tartós betegség mellé az emelt családi pótlékról szóló igazolást is kérjük.

E-NAPLÓ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer adipiscing erat eget risus sollicitudin pellentesque et non erat.

Óvodás nyílt óra

i-Menza

Tagozatok

Letölthető dokumentumok

CÍM

6237 Kecel, Szabadság tér 17.

janospal.kecel@gmail.com

TEL.