II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda

Kedves Szülők, kedves Gyerekek!

Tanévnyitó ünnepségünket a megszokott formában ugyan, de a járványügyi előírásokat betartva bonyolítjuk le. Az ünnepségen korlátozva van a résztvevők száma, így némi szigorítást kell eszközölnünk. A szülők részéről csak az elsős gyerekek hozzátartozóit, illetve a szereplők szüleit tudjuk beengedni. Rajtuk kívül a nyugdíjas pedagógusoknak tudunk helyet biztosítani. Egyéb vendéget nem áll módunkban fogadni. Megértésüket köszönjük! A
    tanulók közül a harmadik, hatodik és hetedik évfolyam nem vesz részt az ünnepségen, nekik nem kell ünneplőben jönni, első órában is az osztályfőnökükkel lesznek.
    A tanévnyitó szentmise szeptember elsején, a Városi Sportcsarnokban, 8 órakor, míg az ünnepség 8:45-kor kezdődik. A résztvevő tanulók ünneplőben jelenjenek meg.
    A szentmisén táskaszentelés lesz, a gyerekek hozzák magukkal a sportcsarnokba az iskolatáskájukat.

Kedves Szülők, Tanulók!

Az első tanítási nap (szept. 1.) menete a következő lesz:

8.00-kor szentmise és tanévnyitó ünnepség a Városi Sportcsarnokban (öltözet sötét alj, fehér felső, nyakkendő).

A meghirdetettek szerint a 3., 6. és 7. évfolyam nem vesz részt az ünnepségen. Ők addig az osztályfőnökkel a teremben tartózkodnak, ünneplő öltözet nekik nem szükséges.

4 tanórát tartunk normál csengetéssel, vagyis 11.45-ig tart a tanítás. A tanulók egész nap az osztályfőnökökkel lesznek. Ezen a napon kapják meg a tankönyveket is.

Az első napon NAPKÖZI és ÉTKEZÉS (tízórai, ebéd) NEM LESZ!

Mindenkinek jó felkészülést kívánunk!

Iskolánk pályázatot nyert a Nemzeti Tehetség Program
    kiírásában.

Rendhagyó órák keretében látogatta meg iskolánk két
    osztálya a helyi zsidó temetőt.

Digitális oktatás

Záróvizsga

Záróvizsga

Magyar

Letölthető dokumentumok

CÍM

6237 Kecel, Szabadság tér 17.

janospal.kecel@gmail.com

TEL.