Rendezvényterv 2018-19.

     

    2018.augusztus 27.

    Alakuló értekezlet

    Berger József

    augusztus 27.

    Javító-osztályozó vizsgák

    igazgató, igazgatóhelyettesek

    augusztus 28.

    Tanévnyitó értekezlet,

    igazgató, Ridegné Sz.B.

    szeptember 3.

    Első tanítási nap

    oszt.f.

    szeptember 3.

    Tanévnyitó és ünnepi szentmise (Sportcsarnok)

    Tápai Péter, Himerné K.H.

    szeptember

    Szülői értekezletek

    osztályfőnökök

    szeptember 21.

    Autómentes világnap

    Sebestyénné V.M., Molnár Éva, Rimainé

    szeptember 28.

    Saláta-party

    Illésné Márin Éva

    október 6.

    Egyházmegyei hittanos olimpia megyei döntője

    Pap J.

    október 8.

    Aradi vértanúk emléknapja

    Ridegné Szilágyi Bettina

    október

    Biztonságos Iskola Program előadásai

    Sebestyénné V.M., Gibertné D.E.,Molnár Éva, Palástiné H. E.

    október 18. reggel

    II. János Pál megemlékezés

    Ridegné Szilágyi Bettina, Tápai Péter

    október 19.  12.30.

    1956-os megemlékezés

    Rónainé V. Zita

    október 20. 

    Földünkért világnap

    Sebestyénné V.M

    október

    Népdaléneklési verseny (alsó)

    Senduláné Erdélyi Márta

    október

    Állatok világnapja rajzverseny

    Palástiné Haszilló Enikő

    október 24-25.

    Papír- és flakongyűjtés

    Ridegné Szilágyi Bettina

    október

    Megyei utánpótlás kézilabda bajnokság

    Haszilló Tamás

    október 27.-    

    Határtalanul-Lupény a hetedikesekkel

    Rónainé Varga Zita

    november 5.

    Megemlékezés elhunyt tanárainkról és nagyjainkról

    Tápai Péter

    november 8.

    Projekt nap – Márton nap

    Illésné Márin Éva, Pap Józsefné

    november 9.

    Pályaorientációs nap

    igazgatóhelyettesek, oszt.f-k

    november 12-15.

    Nyílt napok (12-13. felső, 14-15. alsó)

    igazgatóhelyettesek

    november

    Versmondó verseny (alsó)

    Koch Éva

    november 14.

    Pályaválasztási szülői értekezlet

    Hohnné Berger Rita

    november 19.

    Fogadóóra

    igazgatóhelyettesek

    november 19-e hete

    Adventi koszorú készítése
    Betlehem készítése

    Pap Józsefné, Palástiné Haszilló Enikő

    december 1.

    Egyházmegyei lelki gyakorlat pedagógusoknak

    igazgató

    november

    Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

    Hegedűsné B.E.

    december

    Advent: Hajnali szentmisék megszervezése

    Tápai Péter

    december 6.

    Alsós Mikulás ünnepség

    Pap Józsefné, Juhász Anikó,

    december

    Felolvasó verseny (alsó)

    Téglásné Halász Judit

    december

    Felolvasó verseny (felső)

    Szabadi Enikő

    december

    Informatika verseny

    Dubainé Palásti Dóra

    december

    Karácsonyi képeslap készítés

    Palástiné Haszilló Enikő

    december

    Kistérségi úszóverseny

    Szvetnyik Bence

    december

    Lajozsmise kézilabda torna

    Haszilló Tamás

    december 14-e hete

    Karácsonyi mézeskalács készítés

    Molnár Éva

    december 15.

    Tanítási nap

     

    december 18.

    Adventi lelkigyakorlat iskolások részére

    Tápai Péter

    december 20.

    Karácsonyi pásztorjáték az 5. osztályos évfolyammal

    Pap József

    december 21. 12.00

    Karácsonyi műsor

    Tusoriné Sz. K.

    december

    Karácsonyi műsor intézményeknél

    Molnárné Tátrai Dóra

    december 25.

    Karácsonyi mise iskolásoknak (katolikus)

    Tápai Péter

    2017.január

     

     

    január 18.

    Palacsinta party

    Rónainé Varga Zita

    január 24.

    Osztályozó konferencia

    igazgatóhelyettesek

    január

    Mesemondó verseny szervezése (alsó)

    Némethné R.Márta

    jan.9-ápr.26.

    Tanulók fizikai állapotának mérése

    Palásti Mihályné

    február 1.

    Félévi bizonyítványosztás

    osztályfőnökök

    február 2.

    Szülők-nevelők bálja

    igazgatóhelyettesek

    február  4.

    Balázs-áldás kat. gyerekeknek

    Tápai Péter

    február  7.

    Félévi nevelőtestületi értekezlet

    Berger József

    február 16.

    Alsós farsang

    Rimainé Szilágyi Julianna

    február

    Helyesíró verseny

    Szilágyiné Tusori Katalin

    február

    Zrínyi Ilona matematikaverseny

    Hohnné Berger Rita, Kovács Gy.

    február

    Úszás diákolimpia

    Haszilló Tamás

    február

    London Bridge helyi verseny

    Rónainé Varga Zita,Wolff A.

    február 25.

    Komm. és egyéb dikt. áldozatai megemlékezés

    osztályfőnökök

    március .

    Egyházmegyei lelkigyakorlat pedagógusoknak

    Berger József

    március

    Kompetenciamérés eredményeinek elemzése

    Tusoriné Szóráth Klára

    március 6.

    Hamvazó szerda-szentmise-katolikus gyerekeknek

    Tápai Péter, Pap József

    március 8.

    Helyi német vers- és prózamondó verseny

    Benedeczki A., Gibertné, Illésné

    március 14.  12.45

    Március 15-i ünnepség

    Dubainé P. Dóra

    március

    Első gyónás vizsga

    Tápai Péter

    március

    Arany Kupa Kiskunmajsa

    Szvetnyik Bence, Haszilló Tamás

    március 18.

    Városi vers, - riportíró pályázat, rajzpályázat

    Haszilló-Gyetvai O.

    Palástiné H. E.

    március

    Tollaslabda diákolimpia

    Szvetnyik Bence

    március 23.

    Iskolahívogató

    alsós nevelők, Lavatiné H. Márta

    március

    Helyi természettudományi verseny

    Hohnné Berger Rita

    március

    Matematika verseny (alsó)

    Kovács Gyöngyvér

    március

    Tantestületi lelki gyakorlat

    Berger József, Tápai Péter

    március

    Esperes kerületi hittanverseny

    Pap József

    március 29.

    Német  vers-és prózamondó verseny

    Knipl A.,Szvetnyikné F.

    D.,Berger R.,Illésné M. É.

    március

    TITOK Herman Ottó verseny iskolai fordulói

    Sebestyénné V.M.

    április 5.

    nagyböjti keresztút iskolások részére

    Pap József

    április 8.

    Fogadóórák

    igazgatóhelyettesek

    április 9.

    Nagyböjti lelkigyakorlat iskolások részére

    Tápai Péter

    április 12.

    Nagyböjti keresztút  pedagógusok részére

    Tápai Péter

    április 20.

    Nagyszombati feltámadási szentmise és körmenet

    Tápai Péter

    április

    Első gyónás

    Tápai Péter

    április

    Beiratkozás

    igazgatóhelyettesek

    április 18.

    Föld napja rajzverseny

    Palástiné Haszilló Enikő, Sebestyénné V.M.

    április 28.

    II. János Pál ünnepi mise

    Tápai Péter

    április 29.

    II. János Pál projektnap, ünnepi mise

    Ridegné Sz.B., Tápai Péter

    április-május

    Osztálykirándulások szervezése

    osztályfőnökök

    május .5.

    Anyák napja a templomban

    Pap Józsefné

    május

    Anyák napi műsorok, megemlékezés

    osztályfőnökök

    május 9-10

    Papírgyűjtés

    Ridegné

    május

    Katolikus iskolák részére angol-német verseny

    Illésné Márin Éva

    május

    Szöveges értékelés mondatbankja 1. évfolyam

    Herczegné Koch Éva

    május

    Belső mérés 2.,4. évfolyamon

    Knipl Andrea, Lavatiné H. M.

    május 22.

    Idegen nyelvi mérés 6. és 8. évfolyam

    Knipl Andrea

    május 23.

    Idegen nyelvi vizsga

    Berger R.,Gibertné D. E.

    Rónainé V. Z.,Wolff A.

    május

    Elsőáldozási vizsga

    Tápai Péter

    május  28.

    8. évfolyamon matematika,
    magyar írásbeli záróvizsga Természetismeret mérés 6. osztályosoknak

    Ridegné Sz.B., Hohnné Berger Rita, Sebestyénné V.M.

    május 29.

    Kompetenciamérés

    Tusoriné Szóráth Klára

    május 30., 31.

    8. évfolyamon magyar szóbeli záróvizsga

    Ridegné Sz. Bettina

    május 31. 17.00

    Pedagógus napi műsor

    Bánné Sz.K.,Gubik É.

    május

    Elsőáldozás

    Tápai Péter

    június 1.

    Gyereknap

    Ridegné Szilágyi Bettina

    június 4 .reggel

    Trianoni megemlékezés

    Kóczián Gábor

    június 11.

    Hittanos  kirándulás

    Pap József

    június 13.

    Osztályozó konferencia

    igazgatóhelyettesek

    június 14. 18.00

    Ballagás

    Tihor Lászlóné

    június 19. 9.00

    Tanévzáró értekezlet

    igazgatóh.,

    június  19. 18.00

    Tanévzáró  ünnepség szentmise

    Tápai Péter, Koch É.,Szilágyiné T. K.

    Copyright © 2017 Katolikus Iskola Kecel. Minden jog fenntartva. Created By Okosweblap.hu