Rendezvényterv 2020-2021. tanév

     

    2020.augusztus 25.

    Alakuló értekezlet

    Berger József

    augusztus 25.

    Javító-osztályozó vizsgák

    igazgató, igazgatóhelyettesek

    augusztus 31.

    Tanévnyitó értekezlet

    igazgató, Ridegné Sz.B.

    szeptember 1.

    Első tanítási nap

    oszt.f.

    szeptember 1.

    Tanévnyitó és ünnepi szentmise (Sportcsarnok)

    Tóth Tibor, Koch Éva, Ridegné SZ.B.

    szeptember

    Szülői értekezletek

    osztályfőnökök

    szeptember 15.

    Tanmenetek elkészítése

    mk.vezetők, Ridegné Sz.B.

    szeptember 18.

    Határtalanul! témanap

    Kóczián Gábor

    szeptember 22.

    Autómentes világnap

    Sebestyénné V.M., Molnár Éva,

    szeptember 25.

    Saláta-party

    Illésné Márin Éva

    szeptember 27. 9.00

    Elsőáldozás

    Tóth Tibor, Pap József

    október 6.

    Aradi vértanúk emléknapja

    Fábián Andrea, Ridegné Szilágyi Bettina

    október

    Biztonságos Iskola Program előadásai

    Sebestyénné V.M., Gibertné D.E.,Molnár Éva, Palástiné H. E.

    október 10.

    Első gyónás

    Pap József, Tóth Tibor

    október 21. 12.30

    1956-os megemlékezés

    Tusori T., Knipl A.

    október 21. 

    Földünkért világnap

    Sebestyénné V.M

    október 22.  10.00

    II. János Pál szentmise

    Ridegné Szilágyi Bettina, Tóth Tibor

    október

    Papír- és flakongyűjtés

    Ridegné Szilágyi Bettina

    október

    Népdaléneklési verseny (alsó)

    Juhász Anikó

    október

    Állatok világnapja rajzverseny

    Palástiné Haszilló Enikő

    október

    Takáts Sándor történelem verseny

    Kóczián Gábor

    november 2.

    Megemlékezés elhunyt tanárainkról és nagyjainkról

    Tóth Tibor

    november 6.

    Pályaorientációs nap

    igazgatóhelyettesek, oszt.f-k

    november 10.

    Pályaválasztási szülői értekezlet

    Hohnné Berger Rita

    november 11.

    Projekt nap – Márton nap

    Illésné Márin Éva, Pap Józsefné

    november 16-19.

    Nyílt napok (16-17. felső, 18-19. alsó)

    igazgatóhelyettesek

    november

    Versmondó verseny (alsó)

    Koch Éva

    november 23.

    Fogadóóra

    igazgatóhelyettesek

    november 23-a hete

    Adventi koszorú készítése, betlehem készítése

    Pap Józsefné, Palástiné Haszilló Enikő

    november 25.

    Tehetségnap

    Kóczián Gábor, osztályfőnökök

    november

    Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

    Hegedűsné B. Edit

    november 30.

    Advent: Hajnali szentmisék megszervezése

    Tóth Tibor

    december 1.

    Adventi lelkigyakorlat iskolások részére

    Tóth Tibor

    december

    Egyházmegyei lelki gyakorlat pedagógusoknak

    igazgató

    december 3.

    Alsós Mikulás ünnepség

    Pap Józsefné, Juhász Anikó,

    december 5.

    Betlehemes játék bemutatása családoknál

    Pap J.

    december

    Felolvasó verseny (alsó)

    Téglásné Halász Judit

    december

    Felolvasó verseny (felső)

    Gyetvai Orsolya

    december

    Informatika verseny

    Dubainé Palásti Dóra

    december

    Karácsonyi képeslap készítés

    Palástiné Haszilló Enikő

    december

    Kistérségi úszóverseny

    Szvetnyik Bence

    december 14-e hete

    Karácsonyi mézeskalács készítés

    Molnár Éva

    december 20.

    Karácsonyi pásztorjáték az 5. osztályos évfolyammal

    Pap József

    december 18. 12.00

    Karácsonyi műsor

    Varga Bálint

    december

    Karácsonyi műsor intézményeknél

    Gubik Éva

    december 25.

    Karácsonyi mise iskolásoknak (katolikus)

    Tóth Tibor

    2020.január

     

     

    január 7.

    Iskolaszentelés

    Tóth Tibor

    január 21. 16.30.

    Osztályozó konferencia

    igazgatóhelyettesek

    január 22

    Palacsinta party

    Rónainé Varga Zita

    január

    Földi János Természettudományi verseny

    Sebestyénné Váradi Marianna

    január

    Mesemondó verseny szervezése (alsó)

    Senduláné Erdélyi Márta

    jan.9-ápr.26.

    Tanulók fizikai állapotának mérése

    Szvetnyik B.

    január 29.

    Félévi bizonyítványosztás

    osztályfőnökök

    február  4. 8.00

    Balázs-áldás kat. gyerekeknek

    Tóth Tibor

    február 6.

    Szülők-nevelők bálja

    igazgatóhelyettesek

    február 12. (péntek)

    Alsós farsang

    Lavatiné H. M.

    február 17. 8.00

    Hamvazó szerda-szentmise-katolikus gyerekeknek

    Tóth Tibor,

    február 18.

    Nagyböjti lelkigyakorlat iskolások részére

    Tóth Tibor

    febr.9.

    Félévi nevelőtestületi értekezlet

    Berger József

    február

    Helyesíró verseny

    Rimai Julianna

    február

    Zrínyi Ilona matematikaverseny

    Hohnné Berger Rita, Kovács Gy.

    február

    Úszás diákolimpia

    Haszilló Tamás

    február

    London Bridge helyi verseny

    Rónainé Varga Zita

    február 25.

    komm. és egyéb dikt. áldozatai megemlékezés

    osztályfőnökök

    március

    Egyházmegyei lelki gyakorlat pedagógusoknak

    Berger József

    március

    Kompetenciamérés eredményeinek elemzése

    Tusoriné Szóráth Klára

    március 12.  12.45

    Március 15-i ünnepség

    Kóczián G.

    március 16.

    Városi vers, - riportíró pályázat, rajzpályázat

    Bergerné L. E..

    Palástiné H. E.

    március

    Arany Kupa Kiskunmajsa

    Szvetnyik Bence, Haszilló Tamás

    március

    Tollaslabda diákolimpia

    Szvetnyik Bence

    március

    Helyi természettudományi verseny

    Hohnné Berger Rita

    március

    Matematika verseny (alsó)

    Kovács Gyöngyvér

    március

    Esperes kerületi hittanverseny

    Pap József

    március

    TITOK Herman Ottó verseny iskolai fordulói

    Sebestyénné V.M.

    március 19.

    nagyböjti keresztút iskolások részére

    Pap József

    március 20.

    Iskolahívogató

    alsós nevelők, Lavatiné H. Márta

    március 26.

    nagyböjti keresztút  pedagógusok részére

    Tóth Tibor

    március 27.

    első gyónás

    Tóth Tibor

    április 3.

    Nagyszombati feltámadási szentmise és körmenet

    Tóth Tibor

    április 15-16.

    Beiratkozás

    igazgatóhelyettesek

    április 19.

    Fogadóórák

    igazgatóhelyettesek

    április 23.

    helyi német vers- és prózamondó verseny

    Benedeczki A., Gibertné, Illésné

    április

    Tantestületi lelki gyakorlat

    Berger József,

    április

    Tavaszváró szavalóverseny

    Fábián A.

    április

    Kézilabda vagy labdarúgás kupa Kecelen

    Szvetnyik Bence, Haszilló Tamás, Varga Bálint

    április

    Föld napja rajzverseny

    Palástiné Haszilló Enikő, Sebestyénné V.M.

    április 27. 8.00

    II. János Pál ünnepi mise és projektnap

    Ridegné Sz.B., Tóth Tibor

    április              

    Határtalanul-Lupény a hetedikesekkel

    Knipl A., Tusoriné Sz.K., Tusori T., Szvetnyik B.

    április-május

    Osztálykirándulások szervezése

    osztályfőnökök

    május .

    Anyák napja a templomban

    Pap Józsefné

    május 5.

    Görög-nap

    Kóczián G. , osztályfőnökök,

    május

    Anyák napi műsorok, megemlékezés

    osztályfőnökök

    május

    Szépíró verseny

    Bencs G., Koch É.

    május

    Papírgyűjtés

    Ridegné

    május

    Katolikus iskolák részére angol-német verseny

    Illésné Márin Éva

    május

    Szöveges értékelés mondatbankja 1. évfolyam

    Herczegné Koch Éva

    május

    Belső mérés 2.,4. évfolyamon

    Knipl Andrea, Lavatiné H. M.

    május 19.

    Idegen nyelvi mérés 6. és 8. évfolyam

    Knipl Andrea

    május 20.

    Idegen nyelvi vizsga

    Berger R., Gibertné D. E.

    Rónainé V. Z. Németh J.

    május 21-24.

    Pünkösd Kupa

    Ridegné Sz.B.

    május 26.

    Kompetenciamérés

    Tusoriné Szóráth Klára

    május

    Tázlár Kupa

    Szvetnyik Bence

    május 28.

    8. évfolyamon matemat., magyar írásbeli záróvizsga Természetismeret mérés 6. osztályosoknak

    Ridegné Sz.B., Hohnné Berger Rita, Sebestyénné V.M.

    május 30.

    Elsőáldozás

    Tóth Tibor

    május 31.-június 1.

    8. évfolyamon magyar szóbeli záróvizsga

    Ridegné Sz. Bettina

    június 2.

    Határtalanul témanap

    Tusori T.

    június 3.  17.00

    Pedagógus napi műsor

    Némethné, Herczegné

    június 4 .

    Trianoni megemlékezés

    Bergerné L.E.

    június 4.

    Ballagók szentmiséje Kalocsán

    Tóth Tibor

    június 10.

    Hittanos  kirándulás

    Pap József

    június 11. 18.00

    Ballagás

    Szvetnyik B.

    június 13. 9.00

    Tanévzáró szentmise

    Tóth Tibor

    június 14.

    Gyereknap

    Ridegné Szilágyi Bettina

    június 15. 9.00

    Osztályozó konferencia

    igazgatóhelyettesek

    június  23. 9.00

    Tanévzáró  értekezlet

    igazgatóh,

    június  23. 18.00

    Tanévzáró ünnepség

    igazgatóh, , Szilágyi T. K.

    Copyright © 2017 Katolikus Iskola Kecel. Minden jog fenntartva. Created By Okosweblap.hu