Rendezvényterv 2017/2018.

     

     2017.augusztus 25.

     Alakuló értekezlet

     Berger József

     augusztus 25.

     Javító-osztályozó vizsgák

     igazgató,

     igazgatóhelyettesek

     augusztus 30.

     Tanévnyitó értekezlet, mk. megbeszélés

     igazgató,mk-vezetők

     szeptember 1.

     Első tanítási nap

     oszt.f.

     szeptember 4.

     Tanévnyitó és ünnepi szentmise 

     (Sportcsarnok)

     Tápai Péter,

     Farkasné Zs. Marianna

     szeptember

     Szülői értekezletek

     osztályfőnökök

     szeptember 16.

     Esperes kerületi hittanos olimpia

     Pap József

     szeptember 22.

     Autómentes világnap

     Sebestyénné V.M.,

     Molnár Éva, Rimainé

     szeptember 29.

     Saláta-party

     Illésné Márin Éva

     szeptember 30.

     Egyházmegyei hittanos olimpia kerületi

     Pap J.

     október 6.

     Aradi vértanúk emléknapja

     Ridegné Szilágyi Bettina

     október

     Biztonságos Iskola Program előadásai

     Sebestyénné V.M.,

     Gibertné D.E

     október 20. reggel

     II. János Pál megemlékezés

     Ridegné Szilágyi Bettina,

     Tápai Péter

     október 20.  12.45.

     1956-os megemlékezés

     Kóczián Gábor

     október 20.

     Földünkért világnap

     Sebestyénné,

     Palástiné

     október

     Népdaléneklési verseny (alsó)

     Senduláné Erdélyi Márta

     október

     Állatok világnapja rajzverseny

     Palástiné Haszilló Enikő

     október 19-20.

     Papír- és flakongyűjtés

     Ridegné Szilágyi Bettina 

     október 27.-    

     Határtalanul-Lupény a hetedikesekkel

     Kóczián Gábor

     október 27.

     Megemlékezés elhunyt tanárainkról és

     nagyjainkról

     Tápai Péter

     november 9.

     Projekt nap – Márton nap

     Illésné Márin Éva,

     Pap Józsefné

     november 13-16.

     Nyílt napok (13-14. felső, 15-16. alsó)

     igazgatóhelyettesek

     november

     Versmondó verseny (alsó)

     Koch Éva

     november 15.

     Pályaválasztási szülői értekezlet

     Hohnné Berger Rita

     november 20.

     Fogadóóra

     igazgatóhelyettesek

     november 17-e hete

     Adventi koszorú készítése

     Pap Józsefné,

     Palástiné Haszilló Enikő

     

     Egyházmegyei Lelki gyakorlat

     pedagógusoknak

     igazgató

     november

     Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

     Haszilló-Gyetvai O.,

     Szabadi E.

     december

     Advent: Hajnali szentmisék megszervezése

     Tápai Péter

     december 6.

     Alsós Mikulás ünnepség

     Pap Józsefné,

     Juhász Anikó, Pap J

     december

     Felolvasó verseny (alsó)

     Téglásné Halász Judit

     december

     Felolvasó verseny (felső)

     Tihor Lászlóné

     december

     Informatika verseny

     Szabó János

     december

     Karácsonyi képeslap készítés

     Palástiné Haszilló Enikő

     december

     Kistérségi úszóverseny

     Szvetnyik Bence

     december 14-e hete

     Karácsonyi mézeskalács készítés

     Molnár Éva

     december 15.

     Adventi lelkigyakorlat iskolások részére

     Tápai Péter

     december 21.

     Karácsonyi pásztorjáték az 5. osztályos

     évfolyammal

     Pap József

     december 22. 12.30

     Karácsonyi műsor

     Berger Renáta

     december

     Karácsonyi műsor intézményeknél

     Molnárné Tátrai Dóra

     december 25.

     Karácsonyi mise iskolásoknak (katolikus)

     Tápai Péter

     2018.január

     

     

     január 19.

     Palacsinta party

     Illésné Márin Éva

     január 26.

     Osztályozó konferencia

     igazgatóhelyettesek

     

     Félévi nevelőtestületi értekezlet

     Berger József

     jan.9-ápr.27.

     Tanulók fizikai állapotának mérése

     Palásti Mihályné

     február 2.

     Félévi bizonyítványosztás

     osztályfőnökök

     január

     Mesemondó verseny szervezése (alsó)

     Némethné R.Márta

     február 3.

     Szülők-nevelők bálja

     igazgatóhelyettesek

     február 4.

     Balázs-áldás kat. gyerekeknek

     Tápai Péter

     február 10.

     Alsós farsang

     Rimainé Szilágyi Julianna

     február 14.

     Hamvazó szerda-szentmise-katolikus

     gyerekeknek

     Tápai Péter,

     Pap József

     február

     Helyesíró verseny

     SzilágyinéTusori Katalin

     február

     London Bridge helyi verseny

     Rónainé Varga Zita,

     Wolff A.

     február 25.

     komm. és egyéb dikt. áldozatai

     megemlékezés

     osztályfőnökök

     március .

     Egyházmegyei lelkigyakorlat

     pedagógusoknak

     Berger József

     március

     Kompetenciamérés eredményeinek

     elemzése

     TusorinéSzóráth Klára

     március 9.

     helyi német vers- és prózamondó verseny

     Benedeczki A.,

     Szvetnyikné F.D.

     március 14.  12.30

     Március 15-i ünnepség

     Sebestyénné V.Marianna

     március

     Első gyónás vizsga

     Tápai Péter

     

     Arany Kupa Kiskunmajsa

     Szvetnyik Bence,

     Haszilló Tamás

     március 16.

     Városi vers, - riportíró pályázat

     Hegedűsné Borbényi Edit

     március 17.

     Nagyböjti keresztút iskolások részére

     Pap József

     március 23.

      Nagyböjti keresztút  pedagógusok részére

     Tápai Péter

     március 27.

     Nagyböjti lelkigyakorlat iskolások részére

     Tápai Péter

     március

     Iskolahívogató

     alsós nevelők,

     Lavatiné H. Márta

     március

     Helyi természettudományi verseny

     Tusori Tibor

     március

     Matematika verseny (alsó)

     Kovács Gyöngyvér

     március

     Tantestületi lelki gyakorlat

     Berger József, Tápai Péter

     március

     Esperes kerületi hittanverseny

     Pap József

     március

     Nemzetiségi vers-és prózamondó verseny

     Knipl Andrea

     március 31.

     Nagyszombati feltámadási szentmise és

     körmenet

     Tápai Péter

     március

     TITOK Herman Ottó verseny iskolai fordulói

     Berta M.

     április 12.

     Tavaszváró szavalóverseny

     Ridegné Szilágyi Bettina

     április

     Első gyónás

     Tápai Péter

     április

     Beiratkozás

     igazgatóhelyettesek

     április 9.

     Fogadóórák

     igazgatóhelyettesek

     április 22.

     Föld napja rajzverseny

     Palástiné Haszilló Enikő,

     Sebestyénné V.M.

     április 27.

     II. János Pál projektnap, ünnepi mise

     Ridegné Sz.B.,

     Tápai Péter

     április-május

     Osztálykirándulások szervezése

     osztályfőnökök

     május 6.

     Anyák napja a templomban

     Pap Józsefné

     május

     Anyák napi műsorok, megemlékezés

     osztályfőnökök

     május

     Katolikus iskolák részére angol-német

     verseny

     Illésné Márin Éva

     május

     Szöveges értékelés mondatbankja 1.

     évfolyam

     Herczegné Koch Éva

     május 15-19

     Belső mérés 2.,4. évfolyamon

     Knipl Andrea,

     Lavatiné H. Márta

     május 16.

     Idegen nyelvi mérés 6. és 8. évfolyam

     Knipl Andrea

     május

     Elsőáldozási vizsga

     Bobek Tamás

     május 23.

     Kompetenciamérés

     Tusoriné Szóráth Klára

     május 25.

     8. évfolyamon matemat., magyar írásbeli

     záróvizsga

     Ridegné Sz.B.,

     Gibertné D. E.

     május 29., 30.

     8. évfolyamon magyar szóbeli záróvizsga

     Ridegné Sz. Bettina

     május

     Elsőáldozás

     Tápai Péter

     június

     Természetismeret mérés 6. osztályosoknak

     Berta Magdolna

     június 1.

     Pedagógus napi műsor

     Rimai Julianna

     június 4 .

     Trianoni megemlékezés

     Kóczián Gábor

     június 14.

     Gyereknap

     Ridegné Szilágyi Bettina

     június 14.

     Osztályozó konferencia

     igazgatóhelyettesek

     június 15.

     Ballagás

     Tihor Lászlóné

     június 17.

     Tanévzáró szentmise

     Tápai Péter

     június

     Tanévzáró értekezlet

     Berger József

     június  20.

     Tanévzáró  ünnepség

     igazgatóh.,

     

    Copyright © 2017 Katolikus Iskola Kecel. Minden jog fenntartva. Created By Okosweblap.hu