Ponty Velem táborban a keceliek

A nyár a táborozásról szól. Idén ismét 10 felső tagozatos tanulónk vett részt a PontyVelem horgásztáborban Fonyódligeten Erzsébet-táborban. Kísérőjük ezúttal Szűcs László tanár úr volt. A szórakozás mellett nagyon sok dolgot tanultak meg a horgászatról. Előadást tartott számukra Erdei Attila feeder-világbajnok és Nagy Attila. Számos ÖKO-s programon is részt vettek. Nagy élményt jelentett, hogy az elmélet mellett a gyakorlatban is kipróbálhatták magukat. Nemcsak nappali, hanem éjszakai horgászatokra is sor került. Még a szakadó eső sem tántorította vissza őket a pecázástól. Zárásként horgászversenyre is sor került, ahol Farkas Balázs az előkelő 3. helyet szerezte meg, s mindenkinek sikerült pontyot fogni. Szabadidőben ismerkedtek más csapatokkal, barátságok szövődtek, s végül a csurgóiakkal barátságos kézilabda mérkőzést játszottak.